Upgradovali jsme všem klientům PublicMC i ShopMC

Dnešním dnem jsme systém aktualizovali na nejnověší BUILD a protože běží na nové technologii, budeme rádi, pokud na něco narazíte, když nám to napíšete. Ale dle našich testerů vše jde jak má.

27.05.2019

Čtěte více

Vylepšení rychlosti načítání webů

Rychlost načítání webových stránek je klíčovým faktorem pro uživatelskou zkušenost i SEO. Proto jsme implementovali nové technologie a optimalizace, které výrazně zrychlí načítání vašich webových stránek. Pokud máte pocit, že vaše stránky jsou pomalé nebo chcete zjistit, jak můžete zlepšit jejich výkon, kontaktujte nás. Rádi provedeme analýzu a nabídneme konkrétní kroky ke zlepšení. Naši specialisté jsou připraveni vám poskytnout všechny potřebné informace a zajistit, že vaše stránky budou fungovat rychle a efektivně.

Nové šablony pro e-shopy

S potěšením oznamujeme, že jsme přidali nové šablony pro vaše e-shopy. Tyto šablony jsou navrženy tak, aby poskytly moderní design a vylepšenou funkcionalitu pro lepší uživatelský zážitek. Nové šablony jsou optimalizovány pro mobilní zařízení a nabízejí širokou škálu možností pro přizpůsobení. Pokud máte zájem o aktualizaci svého e-shopu s jednou z našich nových šablon, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s implementací a zajistíme, že váš e-shop bude vypadat skvěle a fungovat bezchybně. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší možné řešení.

Nové logo za špičkovou cenu

Nabízíme vám jedinečnou příležitost získat nové logo za pouhých 1000 Kč. Tato akce je dostupná pouze pro naše stávající klienty. Díky našim novým odborníkům a využití umělé inteligence jsme schopni vytvořit logo rychleji a efektivněji než kdykoliv předtím. Logo bude kompletně přizpůsobeno vašim potřebám a představám. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Pro nové klienty je cena 3000 Kč, takže neváhejte využít této skvělé nabídky. Naši designéři jsou připraveni vám vytvořit logo, které bude perfektně reprezentovat vaši značku.